Pubblica le tue Inserzioni
Apri la tua Vetrina

HOTEL LA CORTE

  • Via Petite Foret 6 Correzzola - Padova - (Mappa)
  • +39 0495807277
  • Hotel La Corte Via Petite Forêt, 6 35020 Correzzola (PD) GPS: 45.237154, 12.067065 Telefono e Fax: TEL: +39 049 5807277 FAX: +39 049 9764161 E-Mail: lacortehotel@gmail.com

About us

Położony na równinie w okolicy Padwy, Hotel La Corte jest idealnym miejscem do spędzenia alternatywnych wakacji w przystępnych cenach.

Dzisiejszy wygląd obiektu jest wynikiem przeprowadzonej renowacji, która zachowała urok starego Dworu Benedyktyńskiego wybudowanego w XVI wieku. To miejsce pozwala na połączenie turystyki kulturowej, kontaktu z naturą oraz wakacji wellness z magią przeszłości. Hotel La Corte składa się z zespołu budynków, w których niegdyś żyli Benedyktyni, a także rodziny rzemieślnicze oraz rolnicy.

Długi portyk zdobi główny budynek obiektu. Zachodnia część kompleksu to część szlachecka, dawniej zamieszkiwana przez Benedyktynów oraz przez Opata, a dziś, niedawno odrestaurowana, gości przytulny Hotel La Corte.

La Corte, z pokojami urządzonymi w stylu rustykalnym, znajduje się w zaadaptowanym klasztorze z XVI wieku. Jest położony w miejscowości Correzzola, na padowańskiej wsi w odległości 25 km od Padwy i od Wenecji, do których bez problemu można dotrzeć transportem publicznym.


Request information
(registration required)
Seguici su Facebook

all offers by HOTEL LA CORTE

-

HOTEL LA CORTE

offerta imperdibile

Situato tra Padova e Venezia, l'Hotel La Corte per tutto il mese di novembre offre imperdibili...

See more
Torna su