Pubblica le tue Inserzioni
Apri la tua Vetrina

CONSORZIO NOLEGGIATORI CALA GONONE

  • VIALE CRISTOFORO COLOMBO 20 Nuoro - Nuoro - (Mappa)
  • +39 3939261624
  • CONSORZIO NOLEGGIATORI CALA GONONE - VIALE CRISTOFORO COLOMBO 20 - 08022 - CALA GONONE (NU) - PHONE: +39 078493048 - INT. CALL: +39 3939261624 - MOBILE: +39 3454666780 - EMAIL: INFO@CALAGONONENOLEGGIO.COM

About us

Consorzio Noleggiatori jest wynikiem połączenia czterech firm, które od wielu lat pracują w sektorze turystyki wynajmu i dzierżawy i działają w cudownej scenerii Zatoki Orosei.
Wyposażony w flotę 45 statków stale remontowanych, zapewnia swoje doświadczenie i powagę w wyborze tego samego, mając na względzie regulacje i ograniczenia krajobrazu i wybierając dla naszych usług, dingi i silniki wykonane z najlepsze materiały i najbardziej wyrafinowane technologie, wybory, które umożliwiają mniej szkodliwych emisji do środowiska i mniejsze zużycie dla naszych klientów.

Pasja do naszej pracy, profesjonalizm naszych pracowników i ciągłe zaangażowanie w odnowienie sprawiają, że poziom naszych usług należy do najwyższych na rynku.


Request information
(registration required)
Seguici su Facebook

all offers by CONSORZIO NOLEGGIATORI CALA GONONE

W Cala Gonone, wypożyczalnia łodzi, jest jednym z doświadczeń, które pozwolą Ci cieszyć się najlepszymi wakacjami, eksplorując Zatokę Orosei w najbardziej kompletny sposób.

CONSORZIO NOLEGGIATORI CALA GONONE
CONSORZIO NOLEGGIATO CALA GONONE - Oferta wakacyjna z profesjonalną obsługą wypożyczalnia pontonów Golfo Orosei. W Cala Gonone, wypożyczalnia łodzi, jest jednym z doświadczeń, które pozwolą Ci...
See more
Torna su