Pubblica le tue Inserzioni
Apri la tua Vetrina

Jeśli szukasz miejsca z atmosferą dawnego Dworu Benedyktyńskiego wybudowanego w XVI wieku, nie możesz nie zatrzymać się w Hotelu La Corte w okolicach Padwy. Zobacz, co mamy ciekawego do zaoferowania!

Hotel La Corte: Hotel, z pokojami urządzonymi w stylu rustykalnym, znajduje się w zaadaptowanym klasztorze z XVI wieku. Jest położony w miejscowości CORREZZOLA, na padowańskiej wsi w odległości 25 km od Padwy i od Wenecji, do których bez problemu można dotrzeć transportem publicznym.
Położony na równinie w okolicy Padwy, Hotel La Corte jest idealnym miejscem do spędzenia wakacji w przystępnych cenach.
Dzisiejszy wygląd obiektu jest wynikiem przeprowadzonej renowacji, która zachowała urok starego Dworu Benedyktyńskiego wybudowanego w XVI wieku. To miejsce pozwala na połączenie turystyki kulturowej, kontaktu z naturą oraz wakacji wellness z magią przeszłości. Hotel La Corte składa się z zespołu budynków, w których niegdyś żyli Benedyktyni, a także rodziny rzemieślnicze oraz rolnicy.
Długi portyk zdobi główny budynek obiektu. Zachodnia część kompleksu to część szlachecka, dawniej zamieszkiwana przez Benedyktynów oraz przez Opata, a dziś, niedawno odrestaurowana, gości przytulny Hotel La Corte.

Zobacz naszą stronę internetową, aby sprawdzić dostępność i dowiedzieć się więcej!

HOTEL LA CORTE

Enlarge Map...
  • Via Petite Foret 6 Correzzola - 35020 (Padova)
  • Hotel La Corte Via Petite Forêt, 6 35020 Correzzola (PD) GPS: 45.237154, 12.067065 Telefono e Fax: TEL: +39 049 5807277 FAX: +39 049 9764161 E-Mail: lacortehotel@gmail.com

Latest ads by HOTEL LA CORTETorna su