Pubblica le tue Inserzioni
Apri la tua Vetrina

Jeśli szukasz miejsca z atmosferą dawnego Dworu Benedyktyńskiego wybudowanego w XVI wieku, nie możesz nie zatrzymać się w Hotelu La Corte w okolicach Padwy. Zobacz, co mamy ciekawego do zaoferowania!

Hotel La Corte: Hotel, z pokojami urządzonymi w stylu rustykalnym, znajduje się w zaadaptowanym klasztorze z XVI wieku. Jest położony w miejscowości CORREZZOLA, na padowańskiej wsi w odległości 25 km od Padwy i od Wenecji, do których bez problemu można dotrzeć transportem publicznym.
Położony na równinie w okolicy Padwy, Hotel La Corte jest idealnym miejscem do spędzenia wakacji w przystępnych cenach.
Dzisiejszy wygląd obiektu jest wynikiem przeprowadzonej renowacji, która zachowała urok starego Dworu Benedyktyńskiego wybudowanego w XVI wieku. To miejsce pozwala na połączenie turystyki kulturowej, kontaktu z naturą oraz wakacji wellness z magią przeszłości. Hotel La Corte składa się z zespołu budynków, w których niegdyś żyli Benedyktyni, a także rodziny rzemieślnicze oraz rolnicy.
Długi portyk zdobi główny budynek obiektu. Zachodnia część kompleksu to część szlachecka, dawniej zamieszkiwana przez Benedyktynów oraz przez Opata, a dziś, niedawno odrestaurowana, gości przytulny Hotel La Corte.

Zobacz naszą stronę internetową, aby sprawdzić dostępność i dowiedzieć się więcej!Torna su